آتلی ، نرم افزار مدیریت مشتریان آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری

با ما همراه باشید تا شما را در انجام امور آتلیه خودتان ، یاری کنیم
۰۲۱-۸۸۱۴۸۷۲۳ | ۰۹۱۲۰۹۲۶۸۱۵

شروع به کار

شده به این فکر کنید که نیاز نباشه مشتری به آتلیه بیاد و از راه دور خدمات شما را تحویل بگیرد؟

نرم افزار آتلی ، یکی از زیر مجموعه های گروه فنی مهندسی نوآس می باشد. آتلی توسط تیم فنی کد نویسی و با توجه به نیاز های شما ، کاملا بومی و قابل توسعه پیاده سازی شده است.

در نسخه پایه ، آتلی خدماتی در جهت کمک به مدیران آتلیه های عکاسی و فیلم برداری می دهد از جمله :

 • مدیریت مشتریان آتلیه
 • محیطی امن برای تصاویر مشتریان
 • بایگانی اطلاعات و سوابق مشتریان
 • سهولت در گرفتن مشتری از دیگر استان ها
 • صرفه جویی در وقت و زمان آتلیه و مشتریان
 • عدم نیاز به مراجعه حضوری مشتری و جلوگیری از مشکلات مربوطهنحوه کارکرد نرم افزار نسخه پایه

شروع کار با آتلی

نرم افزار آتلی در حال حاضر در چندین آتلیه مطرح تهران ، امتحان خود را پس داده است. کار با نرم افزار زمانی آغاز میشود که مشتری به شما مراجعه نماید و شما عکاسی کنید. با گرفتن ایمیل یا خط موبایل از مشتری ، دیگه با مشتری کاری ندارید …
نحوه کارکرد نرم افزار نسخه پایه

راه های ارتباطی شما و مشتریان

بالافاصله برای مشتری نام کاربری و پسورد ارسال میشود و بعد از اولین ادیت عکس ها توسط شما و بارگزاری در پنل دوباره برای مشتری پیغامی ارسال میشود ، مشتری عزیر عکس های شما ادیت شده است و منتظر انتخاب و تائید از طرف شماست.
نحوه کارکرد نرم افزار نسخه پایه

انتخاب تصاویر و چاپ آلبوم

سپس مشتری با اطلاعات ورود خود ، وارد صفحه کاربری خود میشود و میتواند تصاویر را ببیند ، انتخاب کند و امتیاز دهد که درجه اهمیتش را به شما بگوید و هر توضیحی برای هر کدام از عکس ها که لازم دانست ، یاداشت نماید.ما میتوانیم هم راستای نرم افزار آتلی خدمات زیر را به شما ارائه دهیم.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 • هاست و دامنه اختصاصی

  برای استقرار آتلی در آتلیه شما ، نیاز به دامنه و هاست خواهید داشت.که این امکانات به صورت جداگانه در صورت تمایل ، برای شما فراهم خواهد شد . و یا خود مشتری با توجه به سایتی که دارد میتواند اطلاعات آن را در اختیار تیم استقرار قرار دهد.

 • طراحی وب سایت

  جهت راحتی آتلیه های عزیز ما همراه نرم افزار آتلی ، میتوانیم سایت شما را نیز طراحی و پیاده سازی نمائیم و کار را به صورت پکیج به شما تحویل دهیم.( گروه فنی مهندسی نوآس در زمینه طراحی سایت بیش از ۱۰ سال سابقه دارد. )

  برای دیدن نمونه کار های طراحی سایت لینک زیر را دنبال کنید

  طراحی سایت

 • روش های اطلاع رسانی به مشتریان

  اطلاع رسانی به مشتری در پنل آتلی به سه صورت قابل انجام است ، ایمیل ،پیام کوتاه و ربات تلگرام، که در صورت انتخاب پیام کوتاه و یا ربات تلگرام ، نیاز هست آتلیه پنل پیام کوتاهی خریداری کند و یا از پکیج ما استفاده نماید.


ویدئو دموی نرم افزار آتلی

نرم افزار آتلی ، چگونه وقت و هزینه های شما را مدیریت می نماید

دقت کردین وقتی مشتری برای انتخاب تصاویر به آتلیه شما مراجعه می کند،علاوه بر درگیر شدن ۱ سیستم از دفتر شما، ممکن است کلی ویرایش داشته باشن که همه به صورت شفاهی به شما گفته می شود ، جایی مکتوب و سند نمی شود و وقت شما بشدت هدر رود.