تور مجازی کلینیک جامع (مهرشهر)

مدیر سایت مهر 14, 1397 بدون دیدگاه

تا حالا به این دقت کردین که وقتی به یک مکان میروید و برمیگردید ، ممکن است بخش هایی از آن مکان را به یاد نیاورید ، در تور مجازی شما میتوانید مکان مورد نظر را به صورت تور مجازی آنلاین همیشه بازبینی کنید.
در تور مجازی کلینیک جامع مهرشهر ، شما ترکیبی از عکاسی ۳۶۰ درجه و صدا و تصاویر ثابت را میتونید ببینید که بسیار جالب است و همچنین منوی تور مجازی به صورت کاملا ساده گذاشته شده است که بتوانید بین طبقات بروید و مکان مورد نظر خودتونو پیدا کنید..
ضبط تور مجازی کلینیک جامع مهرشهر ۳ روز کاری زمان برده است و بخش های مختلف به صورت منتخب و سه بعدی ، تصویر برداری گردید.
از مزیت های تور مجازی بیمارستانی و تور مجازی کلینیک ها ، میتوان به راحتی بیماران اشاره کرد و پیدا کردن سریعتر مقصد خود در کلینیک و یا بیمارستان ، در مجموع تور مجازی بعنوان راهنمای طبقات نیز میتواند مورد استفاده قرار گیرد

∵ با توجه به استفاده از جدیدترین دوربین های روز دنیا ، عکس ها از رزولوشن بالایی برخوردار می باشند و شما میتوانید از عکس ها در بیلبورد ، کاتالوگ ، وب سایت ، تیزر های تبلیغاتی ، چاپ در ابعاد پوستر و .... بهره ببرید.

∴ تیم عکاسی طراحان برتر ، در کار خود بسیار حرفه ای می باشند و با به روزترین تجهیزات و متد جدید ادیت و مونتاژ، در محل شما حاضر می شوند.
لطفا منتظر بمانید ، تور مجازی کامل لود شوند ...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =