طراحی سایت فیروزکس

مدیر سایت مرداد 13, 1394 بدون دیدگاه

سایت فیروزکس متعلق به کارگزاری فیروزه آسیا است. کارگزاری فیروزه آسیا با بیش از ۱۶ سال سابقه در بازار سرمایه یکی از پر سابقه ترین شرکتهای کارگزاری در ایران محسوب می گردد.

فیروزکس (درگاه معاملات آنلاین کارگزاری فیروزه آسیا) فعالیت خود را در سال ۹۱ به منظور ارائه برترین خدمات با استانداردهای بین‌المللی به مشتریان آنلاین و فعالان بازار سرمایه آغاز نمود

از طریق سایت فیروزکس ، برای نخستین بار در کشور این امکان فراهم شد تا از منزل و یا محل کار، کلیه مراحل افتتاح حساب تکمیل و مدیریت شود.

ما در ادامه همکاریش با کارگزاری فیروزه آسیا در زمینه طراحی و پیاده سازی طراحی گرافیکی و … این افتخار را داشت تا طراحی گرافیکی و رابط کاربری سایت فیروزکس را نیز به انجام رساند.

ما در طراحي اين سايت ابتدا قالب گرافيكي را تحت فايل فتوشاپ به مشتري تحويل داديم و پس از تائيد مشتري ، رفت براي همكاران كدنويسي و قالب زده شد. سيستم مديريت محتواي سايت جوملا مي باشد و قالب بر روي آن سوار شده است.


طراحي سايت فيروزكس كارگزاري فيروزه آسيا 1 طراحي سايت فيروزكس كارگزاري فيروزه آسيا 2 طراحي سايت فيروزكس كارگزاري فيروزه آسيا 3 طراحي سايت فيروزكس كارگزاري فيروزه آسيا 4
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 17 =